Ułatwienia dostępu

Posłuchaj o Beskidzie Wyspowym w podcastach poświęconych barierom dostępności!


Beskid Wyspowy - odkryj piękno górskiego raju

Czym w ogóle jest Beskid Wyspowy? Czemu jego symbolem jest ryś? O tym malowniczym regionie opowiadają Czesław Szynalik (od lat zaangażowany w promocję Beskidu Wyspowego) oraz Benedykt Węgrzyn (wójt gminy Dobra). 

Wspólne ścieżki – turystyka rodzinna w Beskidzie Wyspowym

O radości, ale też wyzwaniach związanych z podróżowaniem całą rodziną opowiadają Magdalena i Kamil Szyjka, twórcy bloga podróżniczego "Podróżnicy po godzinach".

Srebrne Podróże: Senioralna Przygoda w Beskidzie Wyspowy

O tym, czemu turystyka senioralna jest turystyką przyszłości opowiada Elżbieta Tomczyk-Miczka, dziennikarka i podróżniczka.

Rowerem przez Beskid Wyspowy

O tym, co fanom wszelkiej formy jazdy na rowerze może zaoferować Beskid Wyspowy opowiada Jarosław Tarański, bloger, dziennikarz i zapalony rowerzysta, który od 25 lat przemierza małopolskie trasy.

Rowerem przez Beskid Wyspowy (BONUS)

O tym, co fanom wszelkiej formy jazdy na rowerze może zaoferować Beskid Wyspowy opowiada Jarosław Tarański, bloger, dziennikarz i zapalony rowerzysta, który od 25 lat przemierza małopolskie trasy.

 Jak pozyskać środki na rozwój turystyki społecznej?

Turystyka społeczna to popularny kierunek rozwoju oferty turystycznej. Skąd można pozyskać na to środki? O tym opowiada Przemysław Herman, Zastępca dyrektora Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego.

 Marketing i praktyczne aspekty związane z turystyką społeczną

Jak w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w turystyce społecznej, z korzyścią dla wszystkich? Rozmowa ze Zbigniewem Orłowskim, wiceprzewodniczącym Rady ds. Turystyki Osób Niepełnosprawnych Zarządu Głównego PTTK.

Jak wygląda turystyka społeczna w Polsce?

Czy Beskid Wyspowy ma szansę stać się miejscem, które będzie chętnie odwiedzane przez osoby z niepełnosprawnościami? Jak funkcjonuje turystyka społeczna w Polsce i co można zmienić w tym zakresie? Rozmowa z Magdaleną Orłoś, zapaloną turystką z niepełnosprawnością wzrokową.

Jaki jest Beskid Wyspowy? - Obejrzyj nasz film promocyjny!

Zobacz galerię zdjęć z konferencji Beskid Wyspowy - Beskid Dostępny


Obejrzyj film z naszej konferencji!